Obuvnícka, Partizánske, okres Partizánske
78 900 €
1 177,61 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
67 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
2/3
Rok výstavby:
1946 - 1969
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pivnice:
3 m², 6 m²
Vykurovanie:
Iné
Telekomunikácie:
Optická sieť
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná umelecká škola
Námestie SNP, 958 01, Partizánske
469 m
Detašované pracovisko Ústav Cyrila a Metoda, Partizánske
Námestie SNP, 958 01, Partizánske
470 m
Cirkevná základná škola s materskou školou Jána Krstiteľa
Námestie SNP, 958 01, Partizánske
473 m
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu
Námestie SNP, 958 01, Partizánske
567 m
Materská škola
Makarenkova, 958 01, Partizánske
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+36
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09085 ...
Ing. Pečovská Marianna
MaVinn s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností