Fialová, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
26 000 €
2 166,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
12 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2024
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Vybavenie:
Výťah
Zastavaná plocha:
12 m²
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bystrá škôlka
Béžová, 851 07, Bratislava
243 m
Bystrá škôlka
Žltá, 851 07, Bratislava
404 m
Bystrá škôlka
Žltá, 851 07, Bratislava
405 m
INškôlka
Zuzany Chalupovej, 851 07, Bratislava
779 m
Súkromná základná škola FELIX
Krásnohorská, 851 07, Bratislava
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09089 ...
Zobraziť číslo
ROYALTY´S real estate
Svätovavrinecká 13920/6
Profil realitnej kancelárie
09089 ...
Mgr. Miriam Oravkinová
ROYALTY´S real estate
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností