Chrenoviská, Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
690 €/mes.
13,8 €/m²/mes.
vrátane energií
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
50 m²
Novostavba
Podlažie:
6/6 + výťah
Rok výstavby:
2023
Tehlová
Vybavenie:
Sklad, Výťah
Počet loggí:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Škola
031 01, Liptovský Mikuláš
472 m
Petrovičovo nábrežie
Petrovičovo nábrežie, 031 01, Liptovský Mikuláš
571 m
Materská škola
Jánošíkova, 031 23, Liptovský Mikuláš
575 m
Materská škola
Komenského, 031 01, Liptovský Mikuláš
1 km
Evanjelicke Gymnazium Juraja Tranovskeho
Komenského, 031 23, Liptovský Mikuláš
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+13
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
RESIDENCE realitná kancelária
1. mája 13/98
Liptovský Mikuláš
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Ing. Peter Buocik
TP real estate s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností