Štitáre, okres Nitra
249 000 €
1 245 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
200 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Iná
Plocha pozemku:
800 m²
Zastavaná plocha:
300 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod, Na pozemku - Studňa
Elektrina:
Na pozemku, Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Štitáre
Pri prameni, 951 01, Dolné Štitáre
18 m
Štitáre, Ku Gáborke
Jelenecká, 951 01, Dolné Štitáre
323 m
Štitáre, Ku Gáborke
Jelenecká, 951 01, Dolné Štitáre
325 m
Štitáre, Šöpröš
Jelenecká, 951 01, Dolné Štitáre
1.1 km
Štitáre, Šöpröš
Jelenecká, 951 01, Dolné Štitáre
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
84.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-40
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09083 ...
Zobraziť číslo
BeMi realitná kancelária
Hodálova 3
Nitra
Profil realitnej kancelárie
09083 ...
Mgr. Viera Sklenárová
Nitra 2
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností