Bakošova, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
299 000 €
3 322,22 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
90 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2013
Železobetónová
Plocha pozemku:
90 m²
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Zastavaná plocha:
90,3 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
SOA Liberta
Borinská, 841 03, Bratislava
840 m
Súkromná ZŠ s MŠ Marie Montessori
Borinská, 841 03, Bratislava
850 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+26
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09498 ...
Zobraziť číslo
B10 Slovensko, a. s.
Sad na studničkách 2E
Žilina
Profil realitnej kancelárie
09498 ...
Kristína Galo
Bratislava
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností