Nitra, okres Nitra
154 900 €
2 868,52 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
54 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1976
Panelová
Plocha pozemku:
54 m²
Umiestnenie:
Zvýšené prízemie
Zastavaná plocha:
54 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná materská a základná škola UNES
Javorová, 949 01, Nitra
381 m
Fakulta biotechnológie a potravinárstva SPU
Akademická, 949 01, Nitra
1.2 km
Dobšinského
Dobšinského, 949 01, Nitra
1.3 km
Minijasle
Dobšinského, 949 01, Nitra
1.3 km
MŠ Mostná
Za Ferenitkou, 949 01, Nitra
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09498 ...
Zobraziť číslo
B10 Slovensko, a. s.
Sad na studničkách 2E
Žilina
Profil realitnej kancelárie
09498 ...
Ing. Michal Lysý
Nitra
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností