Daxnerova, Žilina, okres Žilina
750 €/mes. s energiami
13,21 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
57 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Hliny 8
Suvorovova, 010 01, Žilina
222 m
MŠ Puškinova
Puškinova, 010 01, Žilina
344 m
Detské jasle
Puškinova, 010 01, Žilina
410 m
Detské jasle
Jozefa Cígera Hronského, 010 01, Žilina
458 m
Jazyková škola VIVEUS
Na bráne, 010 01, Žilina
501 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Savest Savest
Telefónne číslo:
09102 ...
Zobraziť číslo
09102 ...
Savest Savest
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností