Lúčna, Modra, okres Pezinok
638 000 €
1 595 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
400 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2003
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 008 m²
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Technická miestnosť, Záhrada, Bazén, Sauna, Krb, Vonkajší krb, Záhradný domček, Dielňa
Skladový priestor:
Áno
Rok poslednej rekonštrukcie:
2026
Zastavaná plocha:
449 m²
nájomného bývania v lokalite
72.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+35
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09037 ...
Zobraziť číslo
Domov Snov s.r.o.
Vajnorská 100B
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
09037 ...
Katarina Matoušková
Domov Snov s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností