Soblahov, okres Trenčín
419 000 €
2 793,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
150 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2004
Iná
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
878 m²
Vybavenie:
Špajza
Počet pivníc:
1
Počet garáží:
1
Rok kolaudácie:
2004
Zastavaná plocha:
105,1 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Soblahov, č.d. 307
Hlavná, 913 38, Soblahov
233 m
Soblahov, č.d. 307
Hlavná, 913 38, Soblahov
236 m
Soblahov, obecný dom
1880, 913 38, Soblahov
316 m
Soblahov, obecný dom
1880, 913 38, Soblahov
320 m
Soblahov, Pažite
Hlavná, 913 38, Soblahov
698 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
82.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+17
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09498 ...
Zobraziť číslo
BarboraReality
Partizánska 10
Trenčín
Profil realitnej kancelárie
09498 ...
BarboraReality .
BarboraReality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností