Adamovské Kochanovce, okres Trenčín
234 000 €
1 376,47 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
170 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1982
Tehlová
Plocha pozemku:
900 m²
Vybavenie:
Špajza, Sklad, Technická miestnosť
Počet garáží:
1
nájomného bývania v lokalite
82.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-2
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09151 ...
Zobraziť číslo
PROXAM reality s.r.o.
M. Rázusa 29
Lučenec
Profil realitnej kancelárie
09151 ...
Katarína Opatovská
PROXAM reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností