Podbiel, okres Tvrdošín
240 000 €
1 043,48 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
230 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1946 - 1969
Zmiešaná, Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
667 m²
Plocha balkóna:
10 m²
Plocha terasy:
45 m²
Počet parkovacích miest v garáži:
1
Rok poslednej rekonštrukcie:
1999
Rok kolaudácie:
1999
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Podbiel
59, 027 42, Podbiel
93 m
Podbiel
584, 027 42, Podbiel
188 m
Cesta č. 584
584, 027 42, Podbiel
193 m
Podbiel, žel. st.
2300, 027 42, Podbiel
526 m
Podbiel
2300, 027 42, Podbiel
551 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
87.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-15
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09111 ...
Zobraziť číslo
RIEŠIME BÝVANIE
Svätoplukova 30
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09111 ...
Marta Kontrová
RIEŠIME BÝVANIE
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností