Hviezdna ulica, Hviezdoslavov, okres Dunajská Streda
155 000 €
3 875 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
40 m²
Podlažie:
1/2
Energetický certifikát:
B
Počet balkónov:
1
Rok kolaudácie:
2018
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Hviezdoslavov, Hlavná 22
Hlavná, 930 41, Hviezdoslavov
184 m
Hviezdoslavov, Hlavná 22
Hlavná, 930 41, Hviezdoslavov
189 m
Čerešňárka
Čerešňárka, 930 41, Hviezdoslavov
937 m
Čerešňárka
Čerešňárka, 930 41, Hviezdoslavov
957 m
Hviezdoslavov, Hájovňa
Podhájska, 930 41, Hviezdoslavov
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+34
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09081 ...
Zobraziť číslo
RB HOME Reality s.r.o.
Šípková ulica 6/2524
Šamorín
Profil realitnej kancelárie
09081 ...
Renata Baráth
RB HOME Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností