Plavisko, Ružomberok, okres Ružomberok
125 000 €
1 889,64 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
66 m²
Pôvodný stav
Podlažie:
1/3
Rok výstavby:
1990 - 2009
Počet loggí:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Diagnostické centrum
Bottova, 034 01, Ružomberok
443 m
Gymnázium svätého Andreja
Námestie A. Hlinku, 034 01, Ružomberok
930 m
Základná umelecká škola Ľudovíta Fullu
Námestie A. Hlinku, 034 01, Ružomberok
963 m
Bystrická cesta
Bystrická cesta, 034 01, Ružomberok
1 km
Súkromná základná umelecká škola Jánoš
Mostová, 034 01, Ružomberok
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+85
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09073 ...
Zobraziť číslo
OVERENÉ REALITY
Kukučínova 22
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
09073 ...
Nikola Jánošová
OVERENÉ REALITY
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností