Nevyplnená, Topoľčany, okres Topoľčany
340 000 €
2 615,38 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
130 m²
Rok výstavby:
1900
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 000 m²
Zastavaná plocha:
200 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Rastislavova
Rastislavova, 955 01, Topoľčany
995 m
Materská škola
Gagarinova, 955 03, Topoľčany
1 km
Súkromná stredná odborná škola pedagogická
Tovarnícka, 955 01, Topoľčany
1.2 km
Obchodná akadémia
Inovecká, 955 01, Topoľčany
1.3 km
Stredná odborná škola techniky a služieb
Tovarnícka, 955 01, Topoľčany
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+288
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
REMAX Slovakia
Bottova 1
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Juraj Gaži
RE/MAX Cress
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností