Bernolákova, Bánov, okres Nové Zámky
84 900 €
135,19 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
628 m²
Plocha pozemku:
628 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bánov, Jednota
Kpt. Nálepku, 941 01, Bánov
80 m
Bánov, Jednota
Novozámocká, 941 01, Bánov
113 m
Bánov, Štúrova ul.
Školská, 941 01, Bánov
480 m
Bánov, nám.u Capa
Červenej armády, 941 01, Bánov
550 m
Bánov, RD
Novozámocká, 941 01, Bánov
702 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+8
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0915 ...
Zobraziť číslo
DOBRÉ REALITY s.r.o.
Dlhá ulica 426/3
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0915 ...
Karin Dudová ml.
DOBRÉ REALITY s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností