Nižné Matejkovo, Ružomberok, okres Ružomberok
399 999 €
1 980,19 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
202 m²
Kompletná rekonštrukcia
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 081 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Nižné Matejkové
Nižné Matejkovo, 034 03, Ružomberok
371 m
Podsuchá
59, 034 03, Ružomberok
386 m
Nižné Matejkové
59, 034 03, Ružomberok
391 m
Podsuchá
59, 034 03, Ružomberok
403 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+85
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+421 ...
Roman Hámor
Reality Alpia
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností