Oravská 2, Žilina, okres Žilina
249 900 €
3 729,85 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
67 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
2/4
Rok výstavby:
1975
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
Výhľad:
Mesto, Hory, Príroda
Vybavenie:
Záhrada, Zabezpečovacie zariadenie, Altánok / posedenie, Komunitná záhrada
Plocha balkóna:
6 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná základná škola
Centrálna, 010 01, Žilina
223 m
Materská škola
Stavbárska, 010 01, Žilina
353 m
Súkromná materská škola „SOVIČKA“
Vendelína Javorku, 010 01, Žilina
589 m
Základná škola, V. Javorku 32
Vendelína Javorku, 010 01, Žilina
612 m
MŠ
Limbová, 010 07, Žilina
873 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
WFG reality, s.r.o.
Daxnerova 9
Žilina
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Miroslav Balko, RSc.
WFG reality, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností