Partizánska, Bardejov, okres Bardejov
380 €/mes. s energiami
14,07 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
27 m²
Podlažie:
5/7 + výťah
Počet izieb / miestností:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stredná priemyselná škola technická
Komenského, 085 01, Bardejov
223 m
Gymnázium sv. Jána Bosca
Jiráskova, 085 01, Bardejov
319 m
Cirkevná základná umelecká škola sv. Jána Bosca
Jiráskova, 085 01, Bardejov
344 m
Cirkevná základná škola sv. Egídia
Jiráskova, 085 01, Bardejov
344 m
Gymnázium Leonarda Stöckela
Jiráskova, 085 01, Bardejov
361 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+136
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
ARCHEUS Partners a.s.
Pribinová 38/A - Eurovea Tower 38/A
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mária Fereková
ARCHEUS reality Bardejov
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností