Vajanského, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
1 500 €/mes.
+ 420 €/mes. energie
15,46 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
97 m²
Novostavba
Podlažie:
5/6 + výťah
Rok výstavby:
2011
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná škôlka ROZPRÁVKOVO
Medená, 811 02, Bratislava
249 m
Katedry kulturológie, marketingovej komunikácie, porovnávacej religionistiky, žurnalistiky
Štúrova, 811 02, Bratislava
291 m
Detské Centrum Dostojevského
Dostojevského rad, 811 09, Bratislava
327 m
British Council
Panská, 811 01, Bratislava
470 m
Gymnázium sv. Uršule
Nedbalova, 811 01, Bratislava
526 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
00421 ...
Zobraziť číslo
METROPOLITAN real estate group
Hurbanovo námestie 1
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
00421 ...
Estates Metropolitan
Metropolitan Estates s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností