Petzvalova 41, Žilina, okres Žilina
140 000 €
3 090,51 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
45 m²
Počet loggí:
1
Počet pivníc:
1
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
45,3 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola s materskou školou
Juraja Závodského, 010 04, Žilina
544 m
Regionálne centrum autistov
Do Stošky, 010 04, Žilina
1.1 km
Základná škola s materskou školou, Do Stošky 8
Do Stošky, 010 04, Žilina
1.2 km
Materská škola
Do Stošky, 010 04, Žilina
1.2 km
Materská škola Hliny 8
Suvorovova, 010 01, Žilina
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
421 9 ...
Zobraziť číslo
Moderný maklér s.r.o.
Rusovská cesta 16
Bratislava-Petržalka
Profil realitnej kancelárie
421 9 ...
Michal Svitek
Moderný maklér s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností