Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
275 000 €
4 977,38 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
55 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Jazyková škola Class
Rezedová, 821 01, Bratislava
517 m
Paneurópska vysoká škola
Nevädzová, 821 01, Bratislava
549 m
Materská škola Lienka, elokované triedy Nevädzová 12
Nevädzová, 821 01, Bratislava
565 m
Twinkle
Petzvalova, 821 03, Bratislava
726 m
Kids paradise
Martinčekova, 821 01, Bratislava
767 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Ivana Michňák
Telefónne číslo:
09081 ...
Zobraziť číslo
09081 ...
Ivana Michňák
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností