Záriečie 114, Záriečie, okres Púchov
135 000 €
2 109,38 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
64 m²
Vybavenie:
Špajza
Zastavaná plocha:
64 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Záriečie, stred
49, 020 52, Záriečie
129 m
Záriečie, Stred
020 52, Záriečie
267 m
Mestečko, Jednota 2
49, 020 52, Mestečko
482 m
Mestečko, Jednota 1
49, 020 52, Mestečko
492 m
Záriečie, kultúrny dom
49, 020 52, Záriečie
553 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
81.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+9
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09118 ...
Zobraziť číslo
Wealth Group, s.r.o.
Radová 1637/19
Nová Dedinka
Profil realitnej kancelárie
09118 ...
Daniel Kmošena
Wealth Group, s.r.o.