Jurkovičova, Nitra, okres Nitra
215 000 €
3 307,69 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
65 m²
Podlažie:
1/5 + výťah
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Brnka
Pezinská, 949 11, Nitra
688 m
Základná umelecká škola
Škultétyho, 949 11, Nitra
722 m
Spojená škola internátna
Červenova, 949 01, Nitra
731 m
ŠZŠ s materskou školou
Fabrická, 949 01, Nitra
810 m
Spojená škola
Mudroňova, 949 01, Nitra
966 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+421 ...
Tomáš Dodoš
R12 Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností