Zámocká, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
299 000 €
4 983,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
60 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3/4 + výťah
Rok výstavby:
2010
Železobetónová
Energetický certifikát:
nie je
Vybavenie:
Výťah
Plocha balkóna:
3 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
MŠ Milana Hodžu
Zochova, 811 03, Bratislava
157 m
ESPANIA
Kozia, 811 03, Bratislava
309 m
Kňazský seminár sv. Cyrila a Metoda
Kapitulská, 814 58, Bratislava
355 m
Hlavička
Hlavatého, 811 03, Bratislava
437 m
British Council
Panská, 811 01, Bratislava
511 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09484 ...
Zobraziť číslo
FEDORS Group, s.r.o.
Chalupkova 4
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09484 ...
Branislav Korytko
FEDORS Group, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností