Zombova, Košice-Sídlisko KVP, okres Košice II
210 000 €
3 230,77 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
65 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/8 + výťah
Panelová
Vybavenie:
Výťah
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná MŠ Starozagorská 8
Titogradská, 040 23, Košice
285 m
Súkromná ZŠ HUMAN
Titogradská, 040 23, Košice
305 m
Spojená škola sv. Košických mučeníkov
Janigova, 040 23, Košice
324 m
Fakulta verejnej správy UPJŠ
Popradská, 040 11, Košice
950 m
Súkromá základná škola Slobody, pavilón D
Popradská, 040 11, Košice
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-18
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
LEADERS & PARTNERS, s.r.o.
Timonova 4A
Košice-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Jurček Richard Ing. Mgr.
Košice
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností