Zdenky Schelingovej, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
1 000 €/mes.
+ 250 €/mes. energie
13,35 €/m²/mes.
+ 2x parking 140€ / mesiac
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
75 m²
Podlažie:
3/5 + výťah
Energetický certifikát:
A
Vybavenie:
Výťah
Počet balkónov:
1
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Zastavaná plocha:
74,9 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
SOA Liberta
Borinská, 841 03, Bratislava
338 m
Súkromná ZŠ s MŠ Marie Montessori
Borinská, 841 03, Bratislava
346 m
Súkromné konzervatórium Alkana
Batkova, 841 01, Bratislava
1.2 km
Základná umelecká škola Eugena Suchoňa
Batkova, 841 01, Bratislava
1.2 km
Pekníkova
Pekníkova, 841 06, Bratislava
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+26
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
Peter Hrubý, RSc.
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností