Dlhá, Stupava, okres Malacky
690 €/mes.
+ 160 €/mes. energie
12,19 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
57 m²
Novostavba
Podlažie:
3/4
Rok výstavby:
2018
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha balkóna:
4,3 m²
Skladový priestor:
Áno
Počet parkovacích miest v garáži:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Hviezdoslavova
Hviezdoslavova, 900 31, Stupava
1.1 km
Základná škola kpt.Nálepku
Školská, 900 31, Stupava
1.2 km
Základná umelecká škola
Kalvárska, 900 31, Stupava
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+21
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09081 ...
Zobraziť číslo
niwio s.r.o.
Južná 55A
Slovenský Grob
Profil realitnej kancelárie
09081 ...
niwio s.r.o.
niwio s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností