Jána Jonáša, Bratislava-Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV
208 000 €
2 888,89 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
72 m²
Podlažie:
3 + výťah
Vybavenie:
Výťah
Počet loggí:
1
Počet pivníc:
1
nájomného bývania v lokalite
74.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+15
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0903 ...
Zobraziť číslo
JKV REAL
Pribinovo námestie 3/30
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0903 ...
Ing. Marcela Polonyová
JKV GROUP s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností