Rastislavova, Prievidza, okres Prievidza
495 €/mes.
7,89 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
63 m²
Podlažie:
1
Zastavaná plocha:
62,7 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Telekomunikácie:
Telefón, Internet, Káblová TV, Optická sieť
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola, Malonecpalská ulica
Malonecpalská, 971 01, Prievidza
970 m
Súkromná základná umelecká škola Fantastic
Malonecpalská, 971 01, Prievidza
999 m
Materská škola Štvorlístok
J. Matúšku, 971 01, Prievidza
1.2 km
Diamonds - súkromná základná umelecká škola
E. M. Šoltésovej, 971 01, Prievidza
1.2 km
Špeciálna materská škola
Športová, 971 01, Prievidza
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0918 ...
Zobraziť číslo
BV REAL PD, s.r.o.
Námestie Slobody 28
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0918 ...
Miroslav Fazika
BV REAL PD, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností