Košická, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
620 €/mes.
11,44 €/m²/mes.
+ Energie
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
54 m²
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
54,2 m²
Zastavaná plocha:
54,2 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
MŠ Miletičova 37 - Elokované triedy Gemerská 4
Gemerská, 821 08, Bratislava
179 m
Materská škola Velehradská 24
Velehradská, 821 08, Bratislava
280 m
Materská škola Motýlik
Tekovská, 821 09, Bratislava
561 m
Základná škola Ružová dolina 29
Sklenárova, 821 09, Bratislava
667 m
Materská škola Velehradská 24, Elokované triedy Budovateľská 10
Budovateľská, 821 08, Bratislava
679 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. Michaela Mosná
Directreal Smile
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností