Hany Ponickej, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
890 €/mes.
+ 140 €/mes. energie
12,03 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
74 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Vladimíra Jukla
Vladimíra Jukla, 840 08, Bratislava
175 m
Vladimíra Jukla
Vladimíra Jukla, 840 08, Bratislava
318 m
Hrubé lúky
Antona Moyša, 841 07, Bratislava
363 m
Hrubé lúky
Antona Moyša, 841 07, Bratislava
369 m
Nemocnica Bory
Ivana Kadlečíka, 840 08, Bratislava
385 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+26
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Zuzana Funkova
Telefónne číslo:
09033 ...
Zobraziť číslo
09033 ...
Zuzana Funkova
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností