Široká, Bratislava-Vajnory, okres Bratislava III
650 €/mes. s energiami
19,7 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
33 m²
Novostavba
Podlažie:
3/3
Rok výstavby:
2016
Zmiešaná
Energetický certifikát:
V príprave
Domáce zvieratá:
Nie
K dispozícii od:
15.05.2026
Dĺžka prenájmu:
Dlhodobý
Platba pri podpise zmluvy:
650€
Depozit / Peňažná zábezpeka:
650€
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná základná umelecká škola
Osloboditeľská, 831 07, Bratislava
885 m
Materská škola sv. Jána Pavla II.
Osloboditeľská, 831 07, Bratislava
906 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
66.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+52
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09119 ...
Zobraziť číslo
Home4me s.r.o.
Račianska 96
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
09119 ...
Martina Šujanová
Home4me s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností