P. Jilemníckeho, Levice, okres Levice
450 €/mes.
11,84 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
38 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
8/12 + výťah
Rok výstavby:
1970 - 1989
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Vybavenie:
Výťah
Počet balkónov:
1
Vykurovanie:
Ústredné
Telekomunikácie:
Internet, Káblová TV, Optická sieť
Počet WC:
1
Počet spální:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola s materskou školou pri zdravotníckom zariadení
29. augusta, 934 01, Levice
768 m
Špeciálna materská škola internátna
29. augusta, 934 01, Levice
776 m
Špeciálna základná škola internátna
Z. Nejedlého, 934 05, Levice
912 m
Praktická škola
Z. Nejedlého, 934 05, Levice
924 m
Základná škola sv. Vincenta de Paul
Saratovská, 934 05, Levice
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+92
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09028 ...
Bc. Marta Mináriková
GEOREALITY s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností