Rastislavova, Lužianky, okres Nitra
285 000 €
1 425 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
200 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1990 - 2009
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 050 m²
Výhľad:
Príroda
Počet balkónov:
1
Plocha terasy:
50 m², 30 m²
Plocha garáže:
70 m²
Rok poslednej rekonštrukcie:
2020
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Lužianky, Korytovská
Rastislavova, 951 41, Lužianky
201 m
Lužianky, Korytovská
Rastislavova, 951 41, Lužianky
251 m
Lužianky, Rastislavova
Rastislavova, 951 41, Lužianky
394 m
Lužianky, Rastislavova
Rastislavova, 951 41, Lužianky
434 m
Lužianky, Rázcestie Vinárska
Rastislavova, 951 41, Lužianky
808 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
82%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-26
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09045 ...
Mentor Ferraj
VitoReality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností