Malacky, okres Malacky
850 €/mes. s energiami
13,93 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
61 m²
Plocha pozemku:
36 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Záhorácka
Záhorácka, 901 26, Malacky
783 m
Happyland
Pezinská, 901 01, Malacky
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
72.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+118
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Branislav Peško
Telefónne číslo:
09037 ...
Zobraziť číslo
09037 ...
Branislav Peško
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností