Nešporova, Košice-Západ, okres Košice II
145 000 €
4 393,94 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
33 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/8 + výťah
Rok výstavby:
1970 - 1989
Počet izieb / miestností:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola Bernolákova 16
Bernolákova, 040 11, Košice
541 m
Základná umelecká škola
Rožňavská, 040 11, Košice
557 m
Základná škola sv. Cyrila a Metoda
Narcisová, 040 11, Košice
606 m
Detské centrum Sloník
Humenská, 040 11, Košice
656 m
Gymnázium Trebišovská 12
Trebišovská, 040 11, Košice
677 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
VRK REAL PLUS, s.r.o.
Hutnícka 22
Košice
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Slavomír Opina
VRK REAL PLUS, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností