Dubník, Dubník, okres Nové Zámky
45 000 €
362,9 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
124 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1960
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 170 m²
Vybavenie:
Špajza, Sklad
Zastavaná plocha:
841 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Dubník, nám.
1506, 941 35, Dubník
14 m
Dubník, Rubanská cesta
1506, 941 35, Dubník
748 m
Dubník, Jasovská cesta
1506, 941 35, Dubník
805 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+3
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09054 ...
Zobraziť číslo
TRINITY Real Estate s.r.o.
Staničná 2/1388
Šurany
Profil realitnej kancelárie
09054 ...
Erika Živáňová
Reality Trinity s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností