Hraničná, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
1 000 €/mes.
+ 200 €/mes. energie
10,75 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
93 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Jazyková škola Class
Rezedová, 821 01, Bratislava
463 m
Materská škola Lienka, elokované triedy Nevädzová 12
Nevädzová, 821 01, Bratislava
501 m
Paneurópska vysoká škola
Nevädzová, 821 01, Bratislava
591 m
Kids paradise
Martinčekova, 821 01, Bratislava
629 m
Twinkle
Petzvalova, 821 03, Bratislava
652 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09085 ...
Zobraziť číslo
JKV REAL
Pribinovo námestie 3/30
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
09085 ...
Soňa Schwarz
JKV GROUP s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností