Kaplna, okres Senec
345 000 €
2 875 €/m²
bez poplatků
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
120 m²
Novostavba
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
436 m²
Terén pozemku:
Iný
Zariadenie:
Čiastočne zariadené
Počet izieb / miestností:
5
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Kaplna, Kostol
1334, 900 84, Kaplna
161 m
Kaplna, Kostol
1334, 900 84, Kaplna
186 m
Kaplna, Bytovky
61, 900 84, Kaplna
219 m
Kaplna, Bytovky
61, 900 84, Kaplna
227 m
Kaplna, Obecný úrad
1095, 900 84, Kaplna
257 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
80.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+5
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
42122 ...
Zobraziť číslo
Bezrealitky Slovensko s.r.o.
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
42122 ...
Bezrealitky s.r.o.
Bezrealitky Slovensko s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností