Jelačičova, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
770 €/mes.
+ 1 470 €/mes. energie
9,63 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
80 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
5/5 + výťah
Rok výstavby:
1946 - 1969
Počet balkónov:
1
Vykurovanie:
Ústredné
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Karadžičova
Karadžičova, 821 08, Bratislava
338 m
MŠ Karadžičova
Karadžičova, 811 07, Bratislava
343 m
Súkromná materská škola Slovenskej technickej univerzity v Bratislave
Legionárska, 811 07, Bratislava
593 m
Farmaceutická fakulta UK
Námestie pri zimnom štadióne, 832 32, Bratislava
595 m
Fakulta managementu UK
Odbojárov, 831 04, Bratislava
608 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09054 ...
Zobraziť číslo
Marek Urbanovský - SPACE REALITY
Platanová ulica 2/2355
Miloslavov
Profil realitnej kancelárie
09054 ...
Marek Urbanovský - SPACE REALITY
Marek Urbanovský - SPACE REALITY
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností