Bytča, okres Bytča
129 000 €
1 675,32 €/m²
Konečná cena vrátane služieb HALO reality a provízie.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
77 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1957
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Počet pivníc:
1
Umiestnenie:
Prízemie
Vlastníctvo:
Osobné
Vykurovanie:
Lokálne
Počet izieb / miestností:
2
nájomného bývania v lokalite
79.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+83
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0903 ...
Zobraziť číslo
HALO reality, s.r.o.
Gustava Švéniho 8
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0903 ...
Marcel Brezničan
HALO reality Považská Bystrica
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností