Drotárska cesta, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
1 500 €/mes.
+ 300 €/mes. energie
9,38 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
160 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1/5 + výťah
Rok výstavby:
1990 - 2009
Tehlová
Energetický certifikát:
B
K dispozícii od:
12.05.2026
Dĺžka prenájmu:
Dlhodobý
Platba pri podpise zmluvy:
1500€
Depozit / Peňažná zábezpeka:
3000€
Vybavenie:
Výťah, Krb
Plocha balkóna:
5 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detské centrum Kolibrík
Hroboňova, 811 04, Bratislava
717 m
Funiversity Cambridge Kindergarten
Úprkova, 811 04, Bratislava
733 m
Cambridge International School
Úprkova, 811 04, Bratislava
738 m
MŠ Dubová 1
Brnianska, 811 04, Bratislava
1 km
Lienka
Gorazdova, 811 04, Bratislava
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09054 ...
Libellule , s.r.o.
Libellule, s.r.o.
Objavte viac z ponuky nehnuteľností