Mamateyova 1584/1, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
254 900 €
3 540,28 €/m²
provízia v cene
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
72 m²
Podlažie:
5
Rok výstavby:
1977
Energetický certifikát:
nie je
Počet loggí:
1
Počet pivníc:
1
Rok poslednej rekonštrukcie:
2020
Rok kolaudácie:
1977
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Zastavaná plocha:
72 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Gymnázium Pankúchova 6
Pankúchova, 851 04, Bratislava
272 m
Súkromná základná umelecká škola
Pankúchova, 851 04, Bratislava
334 m
Základná škola Pankúchova 6
Pankúchova, 851 04, Bratislava
348 m
Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa
Haanova, 851 04, Bratislava
458 m
Súkromná spojená škola francúzsko-slovenská
M. Curie Sklodowskej, 851 04, Bratislava
560 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09025 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09025 ...
Tibor Serfözö
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností