Okružná, Stupava, okres Malacky
275 000 €
3 182,87 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
86 m²
Novostavba
Podlažie:
2/4 + výťah
Rok výstavby:
2011
Vybavenie:
Záhrada, Výťah, Bezbariérový prístup, Detské ihrisko
Rok kolaudácie:
2012
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Hviezdoslavova
Hviezdoslavova, 900 31, Stupava
544 m
Základná škola kpt.Nálepku
Školská, 900 31, Stupava
623 m
Základná umelecká škola
Kalvárska, 900 31, Stupava
814 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+21
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09487 ...
Zobraziť číslo
Domov Snov s.r.o.
Vajnorská 100B
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
09487 ...
Jana Hoozová
Domov Snov s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností