Československej armády, Košice-Staré Mesto, okres Košice I
289 000 €
4 013,89 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
72 m²
Podlažie:
7
Rok poslednej rekonštrukcie:
2016
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná základná umelecká škola
Zádielska, 041 26, Košice
444 m
Súkromné konzervatórium
Zádielska, 041 26, Košice
451 m
Katedra elektroenergetiky – TUKE
Mäsiarska, 040 01, Košice
487 m
Rektorát TUKE
Letná, 042 00, Košice
501 m
Fakulta elektrotechniky a informatiky
Letná, 042 48, Košice
507 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+83
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09111 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09111 ...
Ing. Tomáš Kažimír
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností