Kotrádova, Prešov, okres Prešov
388 000 €
1 492,31 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
260 m²
Plocha pozemku:
776 m²
Zastavaná plocha:
157 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Elektrina:
Na pozemku, Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Vykurovanie:
Ústredné
Počet izieb / miestností:
8
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Cirkevná základná umelecká škola sv. Mikuláša
Duklianska, 080 01, Prešov
293 m
Deťúrkovo Súkromná materská škola
Čapajevova, 080 01, Prešov
556 m
Súkromná základná umelecká škola Miroslava Kobeláka - tanečný odbor
Levočská, 080 01, Prešov
641 m
Aula Michala Bosáka
Konštantínova, 080 01, Prešov
868 m
Súkromná ZŠ s MŠ pre žiakov a deti s autizmom
Vodárenská, 080 01, Prešov
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+386
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09110 ...
Zobraziť číslo
CassaReal s.r.o.
Mäsiarska 50
Košice-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09110 ...
Vladimír Gaži
CassaReal s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností