Studienka, okres Malacky
230 000 €
2 669,45 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
86 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2021
Bloková konštrukcia
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
218,5 m²
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Technická miestnosť
Rok kolaudácie:
2021
Zastavaná plocha:
81 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Studienka, Kostol
590, 908 75, Studienka
64 m
Studienka, Horný koniec
590, 908 75, Studienka
524 m
Studienka, Horný koniec
590, 908 75, Studienka
560 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-17
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09187 ...
ABO fin&real
ABO fin&real
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností