Piešťany, okres Piešťany
289 000 €
3 042,11 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
95 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3/4 + výťah
Rok výstavby:
2016
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Cirkevná spojená škola II. stupeň
Štefánikova, 921 01, Piešťany
289 m
Materská škola
Detvianska, 921 01, Piešťany
884 m
Detský klub Fénix
Winterova, 921 01, Piešťany
1.1 km
Staničná
Staničná, 921 01, Piešťany
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
68.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-39
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09091 ...
Zobraziť číslo
Shark real s.r.o.
Štefánikova 1167/13
Piešťany
Profil realitnej kancelárie
09091 ...
Patrik Masaryk, RSc.
Shark real s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností