Malý Lapáš, okres Nitra
265 000 €
2 147,84 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
123 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2025
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
600 m²
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
179 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Malý Lapáš, Nový Dvor
51, 949 01, Malý Lapáš
503 m
Malý Lapáš, Nový Dvor
51, 949 01, Malý Lapáš
542 m
Malý Lapáš, Na Pažiti
Na pažiti, 951 04, Malý Lapáš
688 m
Malý Lapáš, Čerešňová
Hlavná, 951 04, Malý Lapáš
882 m
Veľký Lapáš, č. d. 603
51, 951 04, Veľký Lapáš
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
82.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-77
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o
Hlavná 5/26
Dunajská Streda
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Robert Šimon
ALL INCLUSIVE REAL, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností