Ďumbierska 14, Prešov, okres Prešov
520 €/mes.
+ 170 €/mes. energie
12,38 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
42 m²
Podlažie:
2
Rok poslednej rekonštrukcie:
2024
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Vlastníctvo:
Osobné
Zariadenie:
Zariadené kompletne
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti
Bernolákova, 080 01, Prešov
507 m
Sloník - súkromné detské centrum
Sibírska, 080 01, Prešov
546 m
Súkromná materská škola Ako Buk
Sekčovská, 080 06, Prešov
642 m
Montessori cesta o.z.
Bernolákova, 080 01, Prešov
678 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+386
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie
Pribinova 4
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Vladimír Vladimír Sabol SABOL
Realitné kancelárie - Prešov
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností